Ogłoszenie

Uwaga!

Jeśli jesteś użytkownikiem, który jest zarejstrowny tutaj od dawna i właśnie pojawiłeś się na forum i nie za bardzo wiesz co się dzieje...tutaj kilka słów wyjaśnienia ^__^
Z tej strony kłaniają się apple i Ricecake, jesteśmy nowymi administratorkami tego forum. Przekształciłyśmy to miejsce, aby nadać mu formę typowo dyskusyjną. Wszelkie newsy oraz najnowsze zdjęcia zamieszczane są na blogu oraz na facebooku. Mamy nadzieję, że będziecie nas wspierać w naszych dalszych działaniach i że znów będziecie udzielać się na forum : )
Serdecznie zapraszamy również wszystkich nowych użytkowników do zarejestrowania się i wspólnego spazzowania ^__^
Uwaga! Na forum został zamieszczony nowy szablon. Jeśli u kogoś tło nie zostało zmienione, proszę o zmianę stylu na 'Saphic'.
Jesteśmy nowe jeśli chodzi o rzeczy związane z forum, tak więc liczymy na waszą wyrozumiałość T__T
Pozdrawiamy
~ apple&Minn dnia 15.08.12 r.




#1 2012-08-21 18:35:44

 apple

Squirrel Princess

425667
Skąd: Białogard
Zarejestrowany: 2012-06-16
Posty: 81
Punktów :   

Piosenki

Czyli pogadanka na temat piosenek B1A4.
Macie jakieś swoje ulubione typy? A może są piosenki, do których nie potraficie się przekonać? Wolicie jak chłopaki śpiewają po koreańsku, czy japońsku? Jakieś specjalne odczucia podczas słuchania konkretnej piosenki? ^___^ I wszystkie inne refleksje na temat muzyki B1A4.

Dla mnie ciężko byłoby wybrać taką jedną jedyną ulubioną T___T Jednak zdecydowanie coś szczególnego ma w sobie 'My Love' i jest ona na pewno jedną z ukochańszych <3 Nie wiem co ona w sobie ma, po prostu.. coś mnie tak dziwie zawsze łapie za serducho .___.
Bardzo bardzo lubię też solowe piosenki Baro i Sandeula. Solo Baro pokochałam od pierwszego przesłuchania. Gdy słuchałam solo Sandeula pierwszy raz, szczerze mówiąc nie zwracałam na nie jakiejś większej uwagi, ot taka zwykła ballada. Jednak od pewnego czasu nie mogę się uwolnić od tej piosenki i od tego cudownego głosu <3 Sandeul zamienia nią moje serce w galaretkę.
Z bardziej.. mainstreamowych ( x D ) piosenek, najbardziej chyba lubię Beautiful Target, nie da się przy tym wysiedzieć. Plus jeszcze Only Learned Bad Things, bo to taka słodka piosenka T__T

Oczywiście, są też piosenki, których słucham mniej. Nie mam jednak jakiejś konkretnej, której bym jakoś szczególnie nie lubiła ^__^


http://i46.tinypic.com/2j6ak5h.gif


어차피 넌 내게 못 이룰 꿈이다.

Offline

 

#2 2012-08-22 16:30:56

 Just

Użytkownik

37266588
Zarejestrowany: 2012-05-14
Posty: 91
Punktów :   

Re: Piosenki

Bardzo lubię teledysk Baby Good Night, i to samo jest z piosenką! Spodobała mi się na samym początku, szybko wpadłą w ucho i jeszcze (dzięki Bogu) nie wypadła xD I bardzo się cieszę z tegoż powodu xD
A tak to jest naprawdę wiele tych piosenek jeszcze.. Na przykład OK albo Beautiful Target


난 널 사랑해! 
It's not END but AND.
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lr29e4yJjp1qbm1ogo9_250.gif

Offline

 

#3 2012-08-24 01:31:48

 Ricecake

Chanshik obsession.

31825420
Call me!
Zarejestrowany: 2012-07-25
Posty: 74
Punktów :   
WWW

Re: Piosenki

Nie powiem, zabierałam się do tego tematu już kilkakrotnie z obawą, że pominę którąś z ich piosenek, które kocham.
FAKT PIERWSZY # - kocham ich wszystkie piosenki, a szczególnie te z Let's Fly.
Obecnie słucham 'Remember' - w teledysku 'OK' jej fragment jest na samym początku ("I'm missing you...")
Ostatnio zdobyła mnie też piosenka 'You are my girl' - na początku któryś z chłopców (chyba Sandeul) krzyczy, 'Jinyoung...saramnida!' <3
Kocham też 'Only One', 'My love' i 'So Fine' ;____;
Z komercyjnych: po dłuuugich przemyśleniach wygrywa u mnie 'Baby I'm Sorry', którego słucham co najmniej raz dziennie... XD
Jednak... powód moich wahań - w 'Only Learned Bad Things' jest pewien wers, który zdobył moje serce... i nie chce oddać...
'Ja ije geuman ulja
Geuman ddok nunmul dakkja'
śpiewane przez Gongchana jego cudownym soft voicem... TTTTTT


http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8we5h0M4u1r4p861o3_r1_500.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fantasy-world.pun.pl www.starscity.pun.pl www.zipps.pun.pl www.magiczny-pies.pun.pl www.bulletsofpain.pun.pl